מידוף ואחסנה

תצוגה
מיין לפי

ספריית נחש

ספרייה גדולה ומיוחדת עשויה קרטון בשני צבעים, קרטון חום משולב עם קרטון לבן, ספריה חזקה לספרים ומגזינים.
₪ 585.00

כוורת מדפים. דאבל REMUS

לא תאמינו שזה קרטון! כוננית חזקה ויציבה במיוחד, פטנט להרכבה עצמית ללא ברגים. רב מכר באירופה. ניתן להעמיד לאורך או לרוחב.
₪ 990.00

קופסת אחסון לכוורת REMUS

ארגז אחסון גדול מידות הקופסא REMUS 41X38X30 מחיר הבסיס הינו לארגז חום חלק ארגזים חומים מינ' הזמנה 2 יח' (באריזה) ארגזים לבנים מינ' הזמנה 3 יח' (באריזה)
₪ 45.00

ארונית A3 MURKEL

ארונית מודולרית A3, עבור מסמכים או בגדים מקרטון חזק במיוחד. ניתן לשלב בין מדפים, ומגירות בשני גדלים.
₪ 229.00

כוורת 4 תאים REMUS

פתרון אחסון אידאלי למשרד, תאים גדולים מתאים גם לקלסרים. המדף העליון עמוק וחזק ניתן להניח עליו מכונת צילום/פקס. מתאים למשרד הביתי ולחדרי ילדים. ניתן לרכוש קופסאות אחסנה תואמות במגוון הדפסים. לא תאמינו שזה קרטון! כוורת חזקה ויציבה במיוחד. פטנט גרמני להרכבה עצמית ללא ברגים.
₪ 369.00

כוורת REMUS ל8 תאים

פתרון אחסון אידאלי, תאים גדולים מתאים גם לקלסרים. יכול לשמש במשרד הביתי או לחדרי ילדים.יש גם קופסאות אחסנה תואמות. לא תאמינו שזה קרטון! כוורת חזקה ויציבה במיוחד. פטנט גרמני להרכבה עצמית ללא ברגים.
₪ 649.00

כוורת מדפים REMUS

כוורת מדפים מבית היוצר של E-gami לא תאמינו שזה קרטון! כוננית חזקה ויציבה במיוחד, פטנט להרכבה עצמית ללא ברגים. רב מכר באירופה. ניתן להעמיד את כוורת המדפים לאורך או לרוחב.
₪ 700.00 ₪ 490.00

שידת אדריכלים לניירות A1

שידת אדריכלים עם מגירות בגודל A1 מתוכננות באופן ספציפי לאחסון שרטוטים. השידה עמידה ועשויה קרטון חזק במיוחד. שיק אקולוגי בעיצוב גרמני.
₪ 500.00