הרשמה לחדשות ועידכונים

רהיטים מיוחדים

נמאס לי מבנאליות, אני אוהב לחדש ולהחליף כל הזמן, גם את הסלון שלי. קלאסי, שנות ה-70, עור, בד, מעורב, או כל דבר אחר. יש לי משיכה לרהיטים מיוחדים, והפעם הכנסתי אלי הביתה ריהוט מיוחד מאוד.

המלצה במקרה

כל החברים הקרובים שלי יודעים שיש לי אהבה ומשיכה מיוחדת לרהיטים. אני מחליף אותם לעיתים תכופות, גם לפעמים אחרי שבוע. לכל אחד יש את התחביב שלו, מה לעשות שהתחביב שלי הוא רהיטים. למרות העובדה שהחברים שלי מכירים את השריטה שלי, את ההמלצה לרהיטי הקרטון קיבלתי דווקא מבחור שהוא לא חבר שלי, אבל בזכותו הכרתי את הרהיטים הכי שווים שהיו אצלי עד עכשיו.

בחור זה שאני אפילו לא יודע את שמו, נתקלתי בשדה התעופה. הגעתי לאסוף חבר שחזר מדרום אמריקה, והייתי בטוח שאני מאחר לאסוף את החבר מהטיסה. לכן התחלתי לרוץ, ובחוסר זהירות נתקלתי בו חזיתית. נפלנו שנינו בחוזקה על הרצפה. מיד קמתי וביקשתי סליחה, תוך כדי שאני אוסף את הדברים שהעפתי לו מהיד כאשר נתקלתי בו. לפתע אני רואה באחד העיתונים שהרמתי, ריהוט ממש יפה. שאלתי אותו לגבי הריהוט, והבחור השיב לי שזהו ריהוט מיוחד – ריהוט מקרטון. הוא ציין שרהיטים מיוחדים אלו תופסים תאוצה בעולם. התברר לי שאותו בחור הוא אספן רהיטים, והוא טס לאירופה כדי למצוא את הרהיטים הכי מיוחדים שנעשים עכשיו מקרטון.

אז למה רהיטים מקרטון?

מופעם מיצירת האומנות, לא יכולתי לשחרר את העיתון מהיד ולהחזיר לאותו הבחור. שאלתי אותי האם הוא יודע איפה אפשר לקנות רהיטים מיוחדים אלו בארץ, הבחור חייך אליי ונתן לי עיתון אחר, שעליו הופיעה חברת e-gami . חברה זו מייצרת ריהוט מיוחד זה בארץ, הוא אמר לי. הוא ציין שרהיטים אלו מאוד ידידותיים לסביבה וזו הסיבה הראשונה לכך שהם קוסמים לו. הוא אמר שהם עמידים, קלים, מאוד נוחים, ובנוסף הם פתרון מושלם בעת מעבר דירה. בסופו של דבר אלו הם רהיטי קרטון, ועל כן הם דליקים וצריך להיזהר, אך אם שומרים עליהם כמו שצריך, כמובן שאין סיבה לחשוש מזה.

ראיתי כמה רהיטים מיוחדים בחיי, אבל הריהוט הזה מקרטון הוא ריהוט מיוחד. בתור חובב מושבע של רהיטים אני יכול להגיד בביטחון, כי פעם הבאה שאחליף רהיטים תהיה עוד הרבה זמן.