הרשמה לחדשות ועידכונים

רהיטים מקרטון

היה זה יום שבת רגיל כאשר אני ואישתי הלכנו לזוג החברים הכי טובים שלנו. הם רק עכשיו עברו אל הבית החדש שלהם וכבר בשיחת הטלפון בין ורד לאישתי, ורד אמרה שהם מכינים לנו הפתעה. כאשר הגענו לפתח ביתם הבנו מה ההפתעה – רהיטי קרטון.

לשנות אווירה

"רהיטים מקרטון? זה קטע חדש". אמרתי ועוד לא ידעתי איך בדיוק לעכל את ההפתעה הזו. ורד וניר הם בהחלט חברים חדשניים, אבל את החדשנות הזו לא צפיתי. חשבתי שריהוט מקרטון הוא רלוונטי רק למקומות קטנים או זמניים, לא לדירות חדשות, במיוחד לא לדירות גן מרווחות.

"תשב", הציע לי ניר. אבל אני לא ידעתי אם הרהיטים החדשים שלהם יחזיקו בכלל את משקלי. "זה נראה שברירי", ציינתי. אבל ניר התעקש שאשב. הוא אמר לי לא לדאוג, שהרהיטים הללו חזקים, ובכלל רהיטי קרטון אף יכולים להחזיק 1000 ק"ג, כך שהמשקל שלי זניח ולא יגרום לקריסתם. "מה גרם לכם לקנות רהיטים מקרטון?" שאלה אשתי. "תראי", אמרה לה ורד, "אמנם קנינו דירת גן שעלתה הרבה כסף, אבל זה לא אומר שגם את הרהיטים שלנו אנו צריכים לקנות במחיר גבוה. שמענו מחברים שלנו שחזרו מחו"ל, שטרנד ריהוט מקרטון תופס תאוצה, והחלטנו לעשות בדיקה האם זה קיים בארץ. מצאנו את חברת e-gami , והיא ישר קיבלה את אמוננו המלא בזכות השירות המדהים שלהם. כדי לבחור רהיטי קרטון צריך להיות בטוח שאתה בידיים טובות, ו e-gami עונים על ההגדרה".

עוזר בעת מעבר דירה

"אז מה היתרונות של רהיטים מקרטון?" בחרתי להקשות, כדי לראות אם גם לנו יהיה כדאי להצטייד בריהוט מקרטון בזמן הקרוב. "תראה", אמר ניר, "חלק גדול מהרהיטים קנינו עוד לפני הכניסה לבית, וכשעברנו לפה הבאנו את הרהיטים הכי חשובים במכונית שלנו. לא רצינו לבלות את הלילה הראשון על מזרן על הרצפה עד שהמיטה שלנו תגיע, אז פשוט הבאנו אותה בעצמנו באריזה". "הרכבתם אותה לבד?" שאלתי. "בהחלט", השיבה ורד, "הרכבת רהיטי קרטון היא קלה, פשוטה ויש הוראות. גם ניר שהוא לא אשף בידיים, הצליח במהירות להרכיב את הרהיטים מקרטון ואפילו נהנה מזה".

בערב אני ואישתי התחלנו לדבר בדרכנו חזרה הביתה. "את חושבת על מה שאני חושב?" שאלתי אותה. "אנחנו קונים ריהוט מקרטון" הודיעה לי אישתי ללא היסוס.