שולחנות

מחפשים שולחנות מיוחדים? הגעתם למקום הנכון.

E-gami מציגים בפניכם מגוון שולחנות אשר יעזרו לכם להרכיב פינות אוכל, פינות קפה ופינות עבודה מיוחדות ואקולוגיות.

כל הפריטים המוצגים בקטגוריה מיוצרים מקרטון חזק במיוחד ומיועדים לאלה מכם המחפשים ריהוט אקולוגי או פינות אוכל מיוחדות, מעוצבות ולא שגרתיות.

תצוגה
מיין לפי

שולחן TABULA RASA

tabula rasa הוא שולחן עבודה זול ומעוצב להרכבה עצמית. E-gami שמחים להציג בפניכם שולחן משרדי גדול מתוך קולקציה של ריהוט משרדי שיק ואקולוגי מקרטון יעודי וחזק במיוחד. יכול לשמש גם בתור שולחן אוכל.
₪ 426.00 ₪ 369.00

שרפרף משושה BC לבן

שרפרף מקרטון חזק במיוחד בעיצוב גרמני המאפשר מקסימום כוח נשיאה. וקיפול, למקסימום ניצול חלל בעת האחסון.
₪ 35.00

כיסא ביצה. כורסה.

כיסא ביצה. כורסה עם מבנה תחתון מקופל ומשענת נוחה בעיצוב שיק אקולוגי. מיוצר מקרטון חזק במיוחד ויעודי לרהיטים.
₪ 706.00

מדף ספרים כבשה molly גדול

מדף ספרים עומד בצורת כבשה עשוי קרטון יעודי לרהיטים.
₪ 429.00

שולחן קפה ביסטרו

שולחן קפה bistro הוא שולחן קפה עגול להרכבה עצמית שמתאים לפינת ישיבה למשרד או לבית. E-gami שמחים להציג שולחן קפה מעוצב מתוך קולקציה של פינות ישיבה מקרטון יעודי וחזק במיוחד.
₪ 645.00

שולחן בר משושה

טוויסט הוא שולחן בר משושה להרכבה עצמית עבור פינת ישיבה במשרד או בבית. E-gami שמחים להציג שולחן בר מעוצב מתוך קולקציה של פינות ישיבה מקרטון יעודי וחזק במיוחד. שיק אקולוגי, בעיצוב גרמני.
₪ 386.00

שולחן בר. טוויסט

טוויסט הוא שולחן בר עגול להרכבה עצמית עבור פינת ישיבה במשרד או בבית. E-gami שמחים להציג שולחן בר מעוצב מתוך קולקציה של פינות ישיבה מקרטון יעודי וחזק במיוחד. שיק אקולוגי, בעיצוב גרמני.
₪ 529.00

שולחן משושה

שולחן בעיצוב גרמני המאפשר מקסימום כוח נשיאה, וקיפול לחיסכון במקום. אידיאלי בתור שולחן הגשה צדדי, נקודת מפגש בכנסים ואירועים, שולחן קפה למשרד או לבית. להרכבה עצמית קלה ונוחה.
₪ 694.00

שולחן פינת אוכל משושה

שולחן קרטון מיוחד לפינת אוכל עשוי קרטון חזק לשימוש ממש כמו שולחן אמיתי מתאים לבתי סטודנטים לריהוט זמני, תערוכות כנסים וכו
₪ 550.00

שולחן שח. שולחן ארגז

התקשר לקבלת מחיר