הרשמה לחדשות ועידכונים

רהיטים ממוחזרים

אתם עומדים בפני קניית רהיטים גדולה לבית. אתם הולכים נרגשים לחנויות הרהיטים ומגלים שאין משהו שמושך את העיניים שלכם. לפני שאתם מתפשרים, חברת e-gami תראה לכם שריהוט מקרטון ממחוזר יכול להיות הפתרון בשבילכם.

מתי שמרתם על הטבע לאחרונה?

רהיטים ממוחזרים, כשמם, מרמזים על התועלת הרבה שהם מספקים לטבע. חבילות קרטונים נשמרות ונשלחות לבניית רהיטים מקרטון. אחת החברות המובילות בארץ לריהוט מקרטון זו חברת e-gami , המספקת מגוון גדול של רהיטים לכל חלקי הבית. טרנד הרהיטים מקרטון הגיע מאירופה והוא תופס תאוצה בישראל. לא מדובר פה בקולקציה של אמן מפורסם, יש פה בסך הכל רצון כן ואמיתי לשמור על הסביבה ובדרך יצירתית למצוא שימוש למשהו שבדרך כלל מגיע עם הפיצה הביתה.

ריהוט מקרטון ממוחזר מתווסף למהפכה הירוקה המתרחשת בארץ בשנים האחרונות. ביחד עם גילוי הגז, הפרדת הפסולת והתקנת מערכות סולאריות, נדמה שדווקא רהיטים ממוחזרים שיתפסו את מקומם של הרהיטים הקלאסיים בסלון שלנו, יכולים לעשות מהפכה אף יותר גדולה מאשר כל הקודמות גם יחד.

לא לשחק באש

לרהיטי הקרטון יש הרבה מאוד יתרונות אך בנוסף קיימים כמה דברים שצריך לשים אליהם לב. ריהוט מקרטון ממוחזר הינו דליק, ריהוט זה לא עובר טיפול נגד דליקות ולכן יש להרחיק ממנו דברים לוהטים או בוערים. מומלץ למשל לא להניח עוגת יום הולדת על שולחנות שנוצרו מרהיטים ממוחזרים, אלא אם כן עשיתם לרהיט שלכם טיפול נגד דליקות.

כאשר יש לכם רהיטי קרטון מומלץ גם להיזהר בעת ניקיון החדרים. רהיטי קרטון בעצם היותם עשויים קרטון סובלים מרגישות למים. לכן, כאשר מתבצעת פעולת השטיפה מומלץ לעבור עם סחבה לחה ליד הרהיטים, זאת כדי לשמור עליהם מפני הירטבות ובעקבות כך התבלות. חברת e-gami ממליצה להכניס לשיקולי הקנייה את שני השיקולים הללו, שכן הם הכי קריטיים לריהוט מקרטון ממוחזר. החדשות הטובות המגיעות מהחברה - הן שברגע שהלקוחות מודעים לשני הדברים הללו אז הם כמעט מנוטרלים לחלוטין.

לכן, פעם הבאה שאתם עומדים בפני החלפת רהיטים תבדקו את האופציה של רהיטים ממוחזרים, כי כמות היתרונות שיש להם להציע ישאירו אתכם מסופקים מהקניה שלכם לטווח ארוך למשך הרבה מאוד שנים.